Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (195 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
pl: Użytkownik %1$s zmienił status komentarza na %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
pl[0]: %d komentarz nie mógł zostać sprawdzony.
pl[1]: %d komentarze nie mogły zostać sprawdzone.
pl[2]: %d komentarzy nie mogło zostać sprawdzonych.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
pl[0]: %d komentarz został przeniesiony do spamu.
pl[1]: %d komentarze zostały przeniesione do spamu.
pl[2]: %d komentarzy zostało przeniesionych do spamu.

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s approved | %s approved
pl[0]: %s zatwierdzony
pl[1]: %s zatwierdzone
pl[2]: %s zatwierdzonych

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
pl[0]: %s komentarz został oznaczony jako spam.
pl[1]: %s komentarze zostały oznaczone jako spam.
pl[2]: %s komentarzy zostało oznaczonych jako spam.

en: %s false positive | %s false positives
pl[0]: %s niesłusznie zakwalifikowany spam
pl[1]: %s niesłusznie zakwalifikowane spamy
pl[2]: %s niesłusznie zakwalifikowanych spamów

en: %s missed spam | %s missed spam
pl[0]: %s przeoczony spam
pl[1]: %s przeoczone spamy
pl[2]: %s przeoczonych spamów

en: %s reported this comment as not spam.
pl: %s zgłosił ten komentarz jako nie spam.

en: %s reported this comment as spam.
pl: Użytkownik %s zgłosił ten komentarz jako będący spamem.

en: (undo)
pl: (cofnij)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzem będącym spamem.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzem będącym spamem</a>.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
pl: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spam przed pojawieniem się w serwisie.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
pl[0]: <strong class="count">%1$s komentarz będący spamem</strong> został zablokowany przez <strong>Akismeta</strong>
pl[1]: <strong class="count">%1$s komentarze będące spamem</strong> zostały zablokowane przez <strong>Akismeta</strong>
pl[2]: <strong class="count">%1$s komentarzy będących spamem</strong> zostało zablokowanych przez <strong>Akismeta</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
pl: <strong>Prawie zrobione</strong> - skonfiguruj Akismeta i pożegnaj się ze spamem

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
pl: 12-znakowy klucz API Akismeta. Dostępny na stronie akismet.com/get/

en: API Key
pl: Klucz do API

en: API key must be set to fetch stats.
pl: Klucz API musi być ustawiony, aby pobrać statystyki.

en: Account
pl: Konto

en: Accuracy
pl: Trafność

en: Active
pl: Aktywny

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
pl: Akismet %s do działania wymaga WordPressa w wersji %s lub nowszej.

en: Akismet Anti-Spam
pl: Akismet antyspam

en: Akismet Configuration
pl: Konfiguracja Akismeta

en: Akismet Error Code: %s
pl: Kod błędu Aksimeta: %s

en: Akismet FAQ
pl: FAQ Akismeta

en: Akismet Setup
pl: Ustawienia Akismeta

en: Akismet Stats
pl: Statystyki Akismeta

en: Akismet Support
pl: Obsługa Akismeta

en: Akismet Widget
pl: Widget Akismeta

en: Akismet anti-spam strictness
pl: Rygorystyczność filtra antyspamowego Akismeta

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
pl: Akismet wychwycił ten komentarz jako będący spamem podczas automatycznej ponownej próby sprawdzenia.

en: Akismet caught this comment as spam.
pl: Akismet oznaczył ten komentarz jako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
pl[0]: Akismet sprawdził %s komentarz.
pl[1]: Akismet sprawdził %s komentarze.
pl[2]: Akismet sprawdził %s komentarzy.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
pl: Akismet przepuścił ten komentarz podczas automatycznego ponownego sprawdzenia.

en: Akismet cleared this comment.
pl: Akismet zatwierdził ten komentarz.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
pl: Akismet nie był w stanie przeanalizować komentarzy pod kątem spamu.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
pl: Akismet tymczasowo wyłączył połączenia SSL z powodu problemów z poprzednim połączeniem tego typu. Wkrótce znowu spróbuje połączeń SSL.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
pl: Akismet odfiltrowuje spam, dzięki czemu możesz skupić się na ważniejszych rzeczach.

en: Akismet has detected a problem.
pl: Akismet wykrył problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %d godzinę!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %d godziny!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %d godzin!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %d minutę!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %d minuty!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %d minut!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %s dzień!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %s dni!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %s dni!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
pl: Akismet nie jest skonfigurowany. Proszę dodać klucz API.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
pl: Akismet chroni teraz Twoją witrynę przed spamem. Szczęśliwego blogowania!

en: Akismet privacy notice
pl: Polityka prywatności Akismeta

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
pl: Akismet sprawdził ponownie i oznaczył ten komentarz jako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
pl: Akismet ponownie przeanalizował i zatwierdził ten komentarz.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
pl: Akismet nie mógł sprawdzić tego komentarza (odpowiedź: %s), ale automatycznie spróbuje ponownie później.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
pl: Akismet nie mógł ponownie sprawdzić komentarza, ale później zrobi to automatycznie.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
pl: Akismet nie mógł sprawdzić ponownie tego komentarza (odpowiedź: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
pl: Akismet nie mógł ponownie sprawdzić komentarza.

en: All systems functional.
pl: Wszystko działa.

en: All time
pl: Ogólne

en: Always put spam in the Spam folder for review.
pl: Zawsze umieszczaj wiadomości podejrzane o bycie spamem do przejrzenia w folderze &bdquo;Spam&rdquo;.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
pl: Klucz API Akismet dla tej witryny został zdefiniowany w pliku %s.

en: Anti-Spam Settings
pl: Ustawienia antyspamowe

en: Awaiting spam check
pl: Oczekujące na sprawdzenie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Change
pl: Zmień

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check for Spam
pl: Szukaj spamu

en: Checking for Spam (%1$s%)
pl: Sprawdzanie spamu (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
pl: Wybierz czy najbardziej podejrzane wiadomości mają być automatycznie odrzucane, czy umieszczane, jak inne wiadomości podejrzane o bycie spamem, w folderze ze spamem.

en: Cleaning up spam takes time.
pl: Usuwanie spamu może trochę potrwać.

en: Cleared by Akismet
pl: Przepuszczony przez Akismeta

en: Click the Use this Key button.
pl: Kliknij przycisk &bdquo;Użyj tego klucza&rdquo;.

en: Comment #%d could not be checked.
pl: Komentarz #%d nie mógł zostać sprawdzony.

en: Comment #%d is not spam.
pl: Komentarz #%d nie jest spamem.

en: Comment #%d is spam.
pl: Komentarz #%d to spam.

en: Comment History
pl: Oś czasu komentarzy

en: Comment discarded.
pl: Komentarz został odrzucony.

en: Comment not found.
pl: Nie znaleziono komentarza.

en: Comment status was changed to %s
pl: Stan komentarza został zmieniony na &#8222;%s&#8221;

en: Comment was caught by %s.
pl: Komentarz został przechwycony przez %s.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Connect with API key
pl: Połącz używając klucza API

en: Connect with Jetpack
pl: Połącz z Jetpackiem

en: Contact Akismet support
pl: Skontaktuj się z obsługą Akismeta

en: Copy and paste the API key into the text field.
pl: Skopiuj go i wklej do poniższego pola.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
pl: Obecnie nie można pobrać statystyk. Spróbuj ponownie później.

en: Detailed Stats
pl: Szczegółowe statystyki

en: Disabled.
pl: Niedostępne.

en: Disconnect this account
pl: Odłącz to konto

en: Display a privacy notice under your comment forms.
pl: Wyświetl pod formularzami komentarzy informacje o prywatności.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
pl: Wyświetl liczbę komentarzy, które Akismet uznał za spam

en: Do not display privacy notice.
pl: Nie wyświetlaj informacji o prywatności.

en: Eliminate spam from your site
pl: Wyeliminuj spam ze swojej witryny

en: Enabled.
pl: Dostępne.

en: Enter an API Key
pl: Wprowadź klucz do API

en: Enter your API key
pl: Wprowadź klucz API

en: Enter/remove an API key.
pl: Wprowadź/usuń klucz do API.

en: Failed to connect to Akismet.
pl: Nie udało się połączyć z Akismetem.

en: Flagged as spam by %s
pl: Oznaczony jako spam przez %s

en: Flagged as spam by Akismet
pl: Oznaczony jako spam przez Akismeta

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: For more information: %s
pl: Więcej informacji: %s

en: History
pl: Oś czasu

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
pl: Włączone pozwoli na automatyczne odrzucanie najgorszy spam, zamiast przenoszenia do katalogu ze spamem.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
pl: Pokazuj liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego autora na stronie z listą komentarzy.

en: If you already have an API key
pl: Jeśli posiadasz już klucz do API

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
pl: W 2012 roku Akismet wprowadził wymóg zapisywania się pakiety dla wszystkich kont (nawet tych bezpłatnych). Na twoim koncie nie jest włączony żaden pakiet, więc prosimy o <a href="%s" target="_blank">zalogowanie się</a> i wybranie jednej z dostępnych opcji.

en: Manual Configuration
pl: Konfiguracja ręczna

en: Manually enter an API key
pl: Wprowadź klucz do API ręcznie

en: Missing
pl: Brakujące

en: Network functions are disabled.
pl: Funkcja sieci jest wyłączona.

en: New to Akismet
pl: Nowy użytkownik Akismeta

en: Next Billing Date
pl: Data następnego pobrania opłaty

en: No Subscription Found
pl: Nie znaleziono abonamentu

en: No comment history.
pl: Brak historii komentarza.

en: No comments were caught as spam.
pl: Nie znaleziono komentarzy do oznaczenia jako spam.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
pl: Nie martw się! Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci to rozwiązać.

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
pl: Na tej stronie możesz ustawić wtyczkę Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
pl: Na stronie możesz aktualizować ustawienia Akismeta i przeglądać statystyki spamu.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
pl: Na tej stronie wyświetlane są statystyki dot. spamu odfiltrowanego na twojej witrynie.

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: Past six months
pl: W ciągu ostatnich sześciu miesięcy

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
pl: <a href="%1$s">Zaktualizuj WordPressa</a> do najnowszej wersji lub <a href="%2$s">przywróć wersję 2.4 wtyczki Akismet</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
pl: Jeśli masz jakieś pytania, <a href="%s" target="_blank">skontaktuj się z naszym działem wsparcia</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
pl: Sprawdź <a href="%s">konfigurację Akismeta</a> i jeżeli problem nadal występuje, to skontaktuj się z administratorem serwera.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
pl: Proszę skontaktować się z <a href="%s" target="_blank">obsługą Akismeta</a>, aby uzyskać pomoc.

en: Please update your payment information.
pl: Zaktualizuj swoje dane płatności.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
pl: Proszę przejść na <a href="%s" target="_blank">stronę konta w Akismecie</a>, aby ponownie włączyć swój abonament.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
pl[0]: Przetworzono %d komentarz.
pl[1]: Przetworzono %d komentarze.
pl[2]: Przetworzono %d komentarzy.

en: Re-adding...
pl: Przywracanie...

en: Remove this URL
pl: Usuń ten adres URL

en: Removing...
pl: Usuwanie…

en: SSL Status
pl: Status SSL

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Set up a different account
pl: Skonfiguruj inne konto

en: Set up your Akismet account
pl: Skonfiguruj swoje konto Akismeta

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
pl: Skonfiguruj konto Akismet, żeby włączyć ochronę przed spamem na tej witrynie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show approved comments
pl: Pokaż zatwierdzone komentarze

en: Show the number of approved comments beside each comment author
pl: Wyświetl liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego podpisu autora

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
pl: Pokazuj liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego autora na stronie z listą komentarzy.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
pl: Zarejestruj konto na %s, aby otrzymać klucz do API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
pl: Automatycznie odrzucaj najbardziej podejrzane wiadomości, aby nie były nigdy wyświetlane.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
pl: Niektóre z komentarzy nie zostały jeszcze sprawdzone przez Akismet. Zostaną jeszcze tymczasowo zatrzymane do moderacji i będą automatycznie sprawdzone za jakiś czas.

en: Spam Blocked
pl: Zablokowany spam

en: Spam blocked | Spam blocked
pl[0]: Zablokowany spam

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
pl[0]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po 1 dniu.
pl[1]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po %2$d dniach.
pl[2]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po %2$d dniach.

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Stats response could not be decoded.
pl: Nie można oczytać odpowiedzi Stats.

en: Status
pl: Stan

en: Strictness
pl: Surowość

en: Subscription Type
pl: Rodzaj abonamentu

en: Suspended
pl: Zawieszony

en: Temporarily disabled.
pl: Tymczasowo niedostępne.

en: The API key you entered could not be verified.
pl: Nie można zweryfikować wprowadzonego klucza.

en: The Akismet subscription plan
pl: Abonament Akismetu

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
pl: Brak możliwości połączenia się do akismet.com. Proszę zapoznać się z naszym <a href="%s" target="_blank">poradnikiem o firewallach</a> i sprawdzić konfigurację serwera..

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
pl: Wprowadzony klucz jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić go dwukrotnie.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
pl: Stan abonamentu - aktywny, anulowany lub zawieszony

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
pl: Okres, w którym należy pobrać statystyki. Opcje: 60 dni, 6 miesięcy, całość

en: The value provided is not a valid and registered API key.
pl: Wprowadzona wartość nie jest prawidłowym i zarejestrowanym kluczem API.

en: There is a problem with your API key.
pl: Wystąpił problem z twoim kluczem API.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
pl: Brak komentarzy do sprawdzenia. Akismet sprawdza jedynie komentarze w kolejce oczekujących.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
pl[0]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarz</a> oczekuje w kolejce spamu.
pl[1]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarze</a> oczekują w kolejce spamu.
pl[2]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarzy</a> oczekuje w kolejce spamu.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
pl: W <a href='%s'>kolejce</a> nie znajdują się obecnie żadne komentarze.

en: This comment was reported as not spam.
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako nie spam.

en: This comment was reported as spam.
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako spam.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
pl: Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
pl: Klucz API witryny zostały wprowadzony na twardo i nie da się go zmienić przez API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
pl: Klucz API witryny zostały wprowadzony na twardo i nie da się go skasować.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
pl: Żeby nadal korzystać z usługi <a href="%s" target="_blank">przejdź na abonament Enterprise</a>, który nie ma limitu aktywnych instalacji.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
pl: Aby pomóc witrynie w przejrzystości zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony prywatności takimi, jak RODO, Akismet może wyświetlać powiadomienie pod formularzem komentarza. Funkcja jest domyślnie wyłączona, ale można ją włączyć.

en: URL removed
pl: Adres URL został usunięty

en: Un-spammed by %s
pl: Oznaczenie tego komentarza jako spam zostało cofnięte; wykonawca działania: %s

en: Upgrade
pl: Aktualizacja

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
pl: Użyj połączenia z Jetpackiem aby ustawić Akismet.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
pl: Używany przez miliony, Akismet jest być może najlepszym rozwiązaniem na świecie stworzonym w celu <strong>ochrony bloga przed spamem</strong>. Chroni witrynę nawet wtedy kiedy śpisz. Aby rozpocząć, przejdź do <a href="admin.php?page=akismet-key-config">strony konfiguracji Akismet</a>, aby ustawić klucz API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
pl: Używany przez miliony, Akismet jest być może najlepszym rozwiązaniem na świecie w celu <strong>ochrony bloga przed spamem</strong>. Chroni witrynę nawet wtedy kiedy śpisz. Aby rozpocząć: aktywuj wtyczkę Akismet i następnie przejdź do strony konfiguracji Akismet, aby ustawić klucz API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
pl: Używany przez miliony, Akismet jest być może najlepszym rozwiązaniem na świecie w celu <strong>ochrony bloga przed spamem</strong>. Witryna jest w pełni skonfigurowana i jest chroniona, nawet wtedy kiedy śpisz.

en: View comment history
pl: Pokaż oś czasu komentarzy

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
pl: Nie możemy przetworzyć twojej płatności. Prosimy o <a href="%s" target="_blank">zaktualizowanie danych płatności</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
pl: Zbieramy informacje o odwiedzających, którzy publikują komentarze na stronach wykorzystujących usługę ochrony przed spamem Akismet. Informacje, które zbieramy zależą od tego, jak użytkownik skonfigurował Akismet dla strony, ale zwykle obejmują adres IP komentującego, jego user agent, adres odsyłający oraz adres strony (wraz z innymi informacjami dostarczonymi bezpośrednio przez komentującego, takimi jak jego imię, nazwa użytkownika i sama treść komentarza).

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
pl: Czy chcesz <a href="%s">sprawdzić oczekujące komentarze</a>?

en: You are connected as %s.
pl: Połączono jako: %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
pl: Możesz nam pomóc walczyć ze spamem i ulepszyć swoje konto, <a href="%s" target="_blank">uiszczając symboliczną opłatę</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
pl: Nie masz włączonego pakietu Akismeta.

en: You don't have permission to do that.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do wykonania tej operacji.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
pl: Potrzebujesz kulcza do API Akismeta, aby móc go używać na swojej witrynie.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
pl: Twój pakiet Akismeta został anulowany.

en: Your Akismet subscription is suspended.
pl: Twój abonament Akismet jest zawieszony.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
pl: Twój serwer nie potrafi skorzystać z SSL'a. Proszę skontaktować się z administratorem serwera i dodać obsługę zapytań SSL.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
pl: Błąd połączenia Akismem do API może być spowodowany blokadą ruchu przez zaporę sieciową. Proszę skontaktować się z administratorem serwera i wysłać mu <a href="%s" target="_blank">nasz poradnik dotyczący zapór sieciowych</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
pl: Twoja witryna nie może połączyć się z serwerami Akismeta.

en: Your subscription for %s is cancelled.
pl: Abonament %s został anulowany.

en: Your subscription for %s is suspended.
pl: Twój abonament %s jest zawieszony.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
pl: Administrator serwera zablokował funkcje PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code>.  <strong>Akismet nie może pracować bez tej funkcji.</strong>  Proszę skontaktować się z administratorem i przekazać <a href="%s" target="_blank">informację na temat minimalnych wymagań Akismeta</a>.
